pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 15 lipca 2011
  • 17 lipca 2011
  • wyświetleń: 19968

Ranking Pubów: Wodna Wieża

W ostatnim odcinku "Rankingu pubów 2011" prezentujemy pub w "Wodnej Wieży" przy ulicy Kilińskiego w Pszczynie. Charakterystyczny lokal, z którego można podziwia panoramę miasta, został otwarty pod koniec ubiegłego roku.Na kilku piętrach "Wodne Wieży" znajdują się dwie restauracje (w tym jedna orientalna) oraz pub. Ten ostatni utrzymany jest w klimacie steampunk. Widoczne na każdym kroku jest nawiązanie do fantastyki naukowej i powiązanie jej z licznymi rozwiązaniami mechanicznymi.

Jak podoba Wam się ten wystrój? Czy pub w "Wodnej Wieży" to dobre miejsce na wieczorne spotkanie? Jak oceniacie menu, a jak ceny? Czy odpowiada Wam obsługa? Co byście jeszcze zmienili, a co Waszym zdaniem powinno tu pozostać?

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach i ocenę punktową lokalu w rankingu. Można punktować do czwartku, 21 lipca. W związku z tym, że pub nie organizował i nie organizuje imprez, została wyłączona możliwość oceny zabaw i koncertów.

Wodna Wieża · fot.


Lokalizacja Wodnej Wieży:

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA