pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 13 grudnia 2007
  • wyświetleń: 19386

Hala sportowa otwarta... nieoficjalnie

W środę pierwsi uczniowie mogli przetestować nową halę sportową w Pszczynie, która powstała przy ulicy Zamenhofa. Choć do oficjalnego otwarcia pozostał jeszcze miesiąc, to wszystko wygląda na dopięte na ostatni guzik.

Hala sportowa otwarta... nieoficjalnie
fot. pless.pl


Sprężysta nawierzchnia, wymalowane linie do gry w piłkę halową, ręczną, siatkówkę, koszykówkę, kosze do gry podwieszone pod sufitem i trybuny na 430 osób. Tak w skrócie przedstawia się nowa hala sportowa w Pszczynie. A dodać należy do tego również zaplecze z szatniami i prysznicami przygotowane już do przyjęcia pierwszych użytkowników.Budowa nowej hali wraz z inwestycjami wewnątrz obiektu kosztowała powiat około 5 500 000 zł. Część środków została pokryta z budżetu państwa, Ministerstwa Sportu oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Hala sportowa otwarta... nieoficjalnie


W kolejnym roku przy hali sportowej ma powstać boisko. Obecnie bramki grzęzną w błoci i nikt nie pomyśli, aby zagrać tam w piłkę. Ten nieprzyjemny krajobraz ma się zacząć zmieniać już wiosną.

smm / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA