pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 8 grudnia 2007
  • wyświetleń: 24483

Mikołaj obudził się w Pszczynie

Święty Mikołaj znów obudził się w Pszczynie. Zapraszany do obejrzenia filmu, który został nakręcony 6 grudnia podczas całodniowej imprezy na Rynku przez Arkadiusza Rakowskiego.

Mikołaj obudził się w Pszczynie
Święty Mikołaj w czwartek spotkał się z pszczyńskimi dziećmi.
fot.pless.pl


Podobnie jak przed rokiem najmłodsi mieszkańcy naszego miasta przywitali Mikołaja chóralnym śpiewaniem na rynku. A potem na wszystkich czekało otwarcie lodowiska z pokazem jazdy figurowej!

Na pszczyńskim rynku warto było pojawić się już przed 10.00, wtedy rozpoczęło się tradycyjne budzenie i spotkanie ze Świętym Mikołajem, który jak zawsze przyniósł ze sobą słodkie prezenty.

Nowy film z imprezy budzenia św. Mikołaja w Pszczynie:

Autor filmu: Arkadiusz Rakowski

Świętemu Mikołajowi wtórował Teatr Otwarty z Krakowa. W trakcie plenerowego widowiska "Z Mikołajem w świata kraje, czyli rzecz o Świętach i Prezentach" odbyły się liczne konkursy i zabawy.

O 10.30 otwarto pszczyńskie lodowisko. Pierwsi na taflę wjechali burmistrz Pszczyny oraz zawodnicy klubu łyżwiarskiego "Spin" z Katowic. Wszystkim, którzy pojawili się rano na płycie rynku, pokazali swoje nieprzeciętne umiejętności, skoki i piruety.

Po krótkiej przerwie, od 16.00 do 19.00 zaplanowano imprezę muzyczną, którą poprowadzi DJ Olek. Także o czwartej na lodowisku zobaczyliśmy pokaz umiejętności hokejowych w wykonaniu zawodników MOSM Tychy.

6 grudnia o 16.30 na Rynku odbyły się równolegle I Spotkanie Pszczyńskich Imienników Świętego Mikołaja. Na imieninowych solenizantów czekał tort oraz wiele zabaw, konkursów i niespodzianek. Na koniec wszyscy zostali uwiecznieni na pamiątkowym zdjęciu.

Organizatorami zabawy byli: Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Pszczyńskie Centrum Kultury.

smm / pless.pl

Mikołaj obudził się w Pszczynie · fot.


REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA