pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 26 września 2007
  • wyświetleń: 10772

Bramka na ul. Bielskiej staranowana!

Po dłuższej przerwie powracamy do najdłuższego drogowego serialu w Pszczynie. Kolejny samochód wjechał w bramkę na ulicy Bielskiej przy wiadukcie.

Bramka na ul. Bielskiej staranowana!
fot. Marcin


W środę 26 września, duży dostawczy Mercedes na krakowskich tablicach rejestracyjnych uderzył potężnie w bramkę i ujechał z nią spory kawałek drogi - zatrzymał się centrymentry od wjazdu na wiadukt.

- Huk co nie miara. - opisał nam sytuację czytelnik, Marcin, który nadesłał również powyższe zdjęcie z całego zdarzenia.

Niewiele zabrakło, aby samochód znalazł się na przejeździe nad torami - ciężko sobie wyobrazić czy wiadukt wytrzymałby taki ciężar. Na miejscu pojawiła się policja oraz straż pożarna, a ruch w tym miejscu został wstrzymany.

bramka_bielska


Mercedes, którym poruszał się kierowca został widocznie zniszczony. Uszkodzony został również pojazd znajdujący się w pobliżu. Na szczęście żadna z osób nie została poszkodowana.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA